JABLONECKÁ KINA DĚTEM!

Milé maminky a tatínkové,

jablonecká kina myslí i na malé diváky a kromě nědělního BIJÁSKU pro vás a vaše ratolesti chystají hned dva nové projekty, které bychom vám nyní rádi představili:

MIMI KINO - projekce premiérových titulů pro dospělé za snížené vstupné

Vezměte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit).

Vhodné pro rodiče s miminky a nejmenšími dětmi dle uvážení

TVOŘÍK - kreativní dílny pro děti + projekce dětského filmu

Malí diváci se nejprve pod dohledem zkušených lektorů vyřádí - čeká je spousta zábavy v podobě tematických kreativních dílniček, inspirovaných filmem, který potom zhlédnou. O prcka se vám postaráme a vy zatím můžete udělat něco pro sebe. Předpokládaná délka programu jsou 3 hodiny.

Vhodné pro samostatné děti od 4 do 10 let.

BIJÁSEK - pásmo krátkých animovaných pohádek pro děti

Nedělní odpoledne jsou ve znamení pohody, po obědě si můžete vyrazit na procházku, kterou zakončíte v kině Junior, kde můžete prožít dobrodružství s hrdiny krátkých animovaných příběhů. Pásmo pohádek začíná přibližně mezi 15. a 16. hodinou a trvá přibližně 60 minut.

Vhodné pro rodiče s dětmi předškolního věku.

Věnujte nám prosím pár minut svého času k vyplnění následujícího dotazníku, pomůže nám to poznat Vaše přání a přiblížit tak naše projekty co nejvíce Vašim představám.

Jako bonus navíc ze všech vyplněných dotazníků vylosujeme 3 štastlivce, kteří získají od partnera akce - Salonu Chic - poukaz na kadeřn

Jak staré je vaše dítko? (je možné zvolit více odpovědí, pokud máte více dětí)

Pokud Vás zaujal projekt MIMI KINO (projekce pro rodiče s miminky a malými dětmi dle uvážení), které dny v týdnu byste preferovali?

Dali byste přednost dopolední (9.00) nebo odpolední (15.00) projekci?

Jak často byste chtěli projekci MIMI KINO navštěvovat? Alespoň jednou za:

Pokud Vás zaujal projekt TVOŘÍK (výtvarné dílny před projekcí), které dny v týdnu preferujete? Program ve všední dny by probíhal od 16 do 19 hodin, o víkendu potom cca od 13.30 do 16.30 hodin.

Jak často byste projekt TVOŘÍK chtěli navštěvovat? Alespoň jednou za:

Navštívili jste už někdy nedělní pohádkové pásmo BIJÁSEK?

Pokud ano, vyhovuje vám promítání jednou týdně v neděli odpoledne (cca v 15-16 hodin)?

Prostor pro Vaše podněty:

Zbývá 1500 znaků

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na Vaši příští návštěvu v jabloneckých kinech, Váš kino-team! Pokud se chcete účastnit losování o dárkové poukazy věnované salonem Chic, uveďte prosím Vaše jméno a kontakt (telefon, email):

Zbývá 1500 znaků

Pokud máte zájem o odběr PROGRAMU A NOVINEK z jabloneckých kin, můžete se přihlásit >>ZDE<<