Powered by

Ankieta dotycząca oceny czynników środowiskowych mających wpływ na stan korupcji na terenie przygranicznym podlegającym pod Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie

Szanowni Państwo!                                                         

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców terenu przygranicznego z Ukrainą oraz Białorusią, a także do mieszkańców pozostałej części terenu województwa lubelskiego o wypełnienie kilkuminutowej ankiety. Nazywam się Ewelina Sztab i jestem studentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, na kierunku Zarządzanie, o specjalności Zarządzanie w jednostkach bezpieczeństwa. Piszę pracę magisterską pt. ”Ocena skuteczności zarządzania procesami w zakresie przeciwdziałania korupcji w Straży Granicznej (na przykładzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie)”. Ankieta będzie stanowiła materiał badawczy do wykorzystania w pracy magisterskiej, a wskazanie w niej Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie oraz podlegających mu placówek związane jest z przyjętymi założeniami w pracy naukowej m.in. ze względu na ochronę granicy państwowej Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białoruś i Ukrainą. Ankieta ma charakter anonimowy – jej wyniki zostaną opracowane statystycznie.

Poniższe pytania dotyczą Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie (NOSG) oraz podległych mu placówek (Janów Podlaski, Terespol, Kodeń, Sławatycze, Dołhobrody, Włodawa, Zbereże, Wola Uhruska, Dorohusk, Skryhiczyn, Horodło, Hrubieszów, Kryłów, Dołhobyczów, Chłopiatyn, Łaszczów, Hrebenne, Bohukały, Lublin oraz Biała Podlaska).

Badanie ankietowe nie ma na celu naruszenia dobrego imienia Straży Granicznej, w głównej mierze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz podległych mu placówek Straży Granicznej. Wszelkie nieścisłości zostały omówione z kierownictwem w/w oddziału Straży Granicznej.

Rozpocznij ankietę teraz