Upozornění: Je zobrazen náhled na dotazník, ve kterém nedochází k ukládání dat. Pokud chcete dotazník vyplnit, klikněte zde.

Registrace: Softwarový byznys globálně i lokálně – právní aspekty, 7. 8. 2015

Sběr odpovědí byl ukončen.

V rámci Brno Summer School on IT Law proběhne na JIC přednáška na téma „Softwarový byznys globálně i lokálně – právní aspekty“. Při této příležitosti Vám nabízíme možnost konzultovat se studenty letní školy své právní dotazy v oblasti IT a řešit konkrétní témata podle vašeho výběru.

Kdy:   7. srpna 2015

přednáška 9:30 - 11:30, od 12:30 individuálníkulaté stoly

Kde:  JIC INMEC, Purkyňova 127, Brno

Odpolední program budou tvořit kulaté stoly, kde můžete řešit vaše předem zaslané dotazy individuálně. Studenti budou prezentovat předem vybrané případové studie a poskytovat vám právní asistenci s vašimi konkrétními problémy. Tyto kulaté stoly jsou přístupné všem účastníkům. Firmám, jejichž problémy budou pro studie vybrány, nabízí firma Rowan Legal navazující hodinovou konzultaci zdarma.

Výběr témat je jenom na Vás, stačí vybrat z okruhů níže, nebo přijít s vlastním námětem. Vaše dotazy a konkrétní problémy o délce jednoho odstavce posílejte Hance Šudákové na sudakova@jic.cz. Deadline pro odeslání podnětů je 26. června.

Tematické okruhy:

právní ochrana software (autorské právo, patenty, obchodní tajemství, know-how)

smlouvy se zákazníky (nastavení, odpovědnost za vady, ochrana spotřebitele)

ochrana soukromí (osobní údaje, zásady privacy policy, cloud a big data – právní aspekty)

Brno Summer School on IT Law pořádá Evropská asociace studentů práv ELSA Brno ve spolupráci s advokátní kanceláří ROWAN LEGAL. Akce se zúčastní 30 zahraničních studentů práv a lektorský tým renomovaných odborníků.

Jméno:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Příjmení:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Firma, organizace:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

E-mail:
Povinná odpověď

Zbývá 250 znaků

Registrací na seminář dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (https://www.jic.cz/osobni-udaje/).