Nos clients satisfaits

Plus de 3 000 000 clients nous font confiance. Survio peut être utilisé par tout le monde quotidiennement.

4.5/5

Ce que disent nos clients

Michal Popelka
Michal Popelka Národní divadlo

Pomocí aplikace Survio se nám podařilo nasbírat velké množství odpovědí pro náš dotazník pro Národní divadlo. Díky dostupným funkcionalitám nebyl problém připravit dotazník přesně podle požadovaného zadání. Oceňujeme intuitivnost a rychlost vytvoření dotazníku. Stejně tak rozsáhlé možnosti vyhodnocení.

Dave Meyer
Dave Meyer Campuscene

I’ve been searching for an online survey software to get customer feedback about my website and mobile app. After trying several apps, I’ve found Survio to be a powerful survey tool while remaining easy and enjoyable. Customer service has been excellent and has provided quick and accurate responses.

Lucie Prášková
Lucie Prášková Edenred

SURVIO používáme v naší společnosti od léta 2023. S přípravou průzkumů a anket jsme měli bohaté zkušenosti a proto velmi vysoce oceňujeme kvalitu nástroje SURVIO, jeho možnosti, nejen předem připravené šablony, ale i široké možnosti personalizace, plno šikovných a praktických způsobů, jak zpracovat a prezentovat získaná data z odpovědí. SURVIO je profesionální platforma na tvorbu průzkumů a anket, která navíc překvapí i rozumně zvolenou cenovou politikou v poměru kvalita/výkon.

Stefano Mandò
Stefano Mandò Fas Italia srl

Siamo molto soddisfatti del Servizio Clienti. Sin dal primo momento, Survio si è presentato molto semplice da utilizzare e con un'ampia possibilità di personalizzazione per creare e modificare il nostro questionario. Ora abbiano un questionario molto professionale il quale ottiene molte risposte.

Dominik Schopf
Dominik Schopf Foodora

Survio helps us collect feedback and opinions from our riders, which makes them feel involved and appreciated, which ultimately leads to better satisfaction as we base our decisions on their input and wishes.

Tommy van Neerven
Tommy van Neerven FLEETCOR

Survio has been a valuable asset to our B2B fuel card business, providing a user-friendly and efficient survey platform. Its intuitive design requires no training, making it easy to implement surveys across 11 EU countries in 6 languages. Survio's adaptability and reliability have significantly contributed to the success of our data-driven initiatives, making it the ideal choice for businesses seeking a seamless and versatile survey solution.

Dr. Kerstin Kessel
Dr. Kerstin Kessel Klinik für RadioOnkologie und Strahlentherapie, TUM

Survio ist ein praktische Platform für Online-Umfragen. Wer keinen eigenen Webserver etc. einrichten will, ist hier bestens beraten. Die Handhabung ist mehr als einfach und sehr schnell zu verstehen. Die Umfragen können ganz individuell gestaltet werden und sehen sehr professionell aus. Der Support ist wirklich außergewöhnlich gut und freundlich.

Anton Vette
Anton Vette CDW

Het werkt supersnel en simpel. Mijn voetbalclub CDW vraagt nu via Survio haar leden om hun actuele gegevens en hun vrijwilligersbijdrage. Binnen ruim een uur is de volledige enquete gemaakt. Survio beveel ik van harte aan, juist voor verenigingen die kiezen voor het gemak van online.

Marcus Coelho
Marcus Coelho Consultor de Marketing Digital

O que mais me impressionou foi a facilidade ao criar a minha pesquisa online com Survio. Escolhi um entre os modelos de pesquisas, fiz algumas alterações para atender as minhas necessidades e publiquei em meu site em minutos. Usando as ferramentas do Survio para compartilhamento, consegui várias respostas aos meus questionários de pesquisa rapidamente.

David Jeništa
David Jeništa DPD

Se Surviem jsme zavedli sledování a měření spokojenosti našich zákazníků s našimi službami. Oceňujeme, že, kromě toho, že dotazníky ze Survia dobře vypadají, se také dotázaným snadno a intuitivně vyplňují. Díky tomu dosahujeme velmi dobrou návratnost a můžeme reagovat na získanou zpětnou vazbu v podstatě okamžitě. Návrh samotných dotazníků je velmi jednoduchý a intuitivní. Ocenili jsme také, že Survio nabízí možnost propojení s našimi firemními systémy. Je to perfektní nástroj pro firmy, které chtějí lépe porozumět svým zákazníkům a aktivně reagovat na jejich potřeby.

Découvrez comment nos clients utilisent Survio pour atteindre leurs objectifs commerciaux.

Lire les études de cas

Václav Štrupl
Václav Štrupl Bonami

Survio je ideální nástroj pro rychlou tvorbu jakkoli složitého dotazníku a oceňuji možnosti, které jsou k dispozici při vyhodnocování. I při velkém množství odpovědí (1000+) se lze ve výstupech snadno orientovat, uživatelsky je nástroj velmi přívětivý. Ačkoli mě zarazila možnost zákaznické podpory pouze emailem, rychlá a vstřícná komunikace vše vynahradila.

Sandra Kumorowski
Sandra Kumorowski The University of Chicago

We use Survio in Marketing research classes. The system is very easy to use and full of hints for beginners. Survio is loved and adored by students.

Lucie Krátká
Lucie Krátká Microsoft Innovation Center

Pomocí Survia zjišťujeme zpětnou vazbu a registrace na pořádané akce. Jednoduchost systému nám umožňuje soustředit se na obsah, a ne na formu.

Petr Šmíd
Petr Šmíd Nadace Partnerství

Naše nadace podporuje projekty, které posilují roli občanské společnosti a napomáhají lepší komunikaci mezi státní správou, samosprávou a veřejností. Survio je pro nás velmi užitečným pomocníkem při organizaci dotazníkových průzkumů.

Joel Haueter
Joel Haueter Universität Bern

Survio war für mich das optimale Hilfsmittel. Das Userface ist sehr einfach und selbsterklärend, das Ergebnis der Umfragewebsite wirkt sehr professionell. Der Support des Survio Teams ist einwandfrei. Vor allem konnte ich dank den praktischen Auswerungstools 2 Tage einsparen.

Nouridin al Sheikhle
Nouridin al Sheikhle WSI-Models

Momenteel ben ik met een afstudeer opdracht bezig voor mijn HBO opleiding Industrieel Product Ontwerpen. Hierbij wil ik een enquête houden voor de kwaliteit van onze huidige product. Hiervoor kan ik Survio goed gebruiken.

Mgr. Marian Mesároš
Mgr. Marian Mesároš Slovenské národné stredisko pre ľudské práva

Vybrali sme si dotazníkový systém Survio pre realizáciu prieskumov strediska. Dotazníkový systém Survio je jednoduchý na ovládanie a ponúka možnosti spracovania výsledkov, ktoré vyhovujú našim potrebám.

Sandra Ricart
Sandra Ricart Universidad de Girona

Survio es una herramienta excelente para la investigación cualitativa y cuantitativa en las ciencias sociales. Su fácil manejo, las posibilidades gráficas que ofrece, su capacidad de almacenar y tratar datos y el soporte técnico ante cualquier duda hacen de su elección un éxito.

Ondřej Uhlíř
Ondřej Uhlíř Webnode

Survio podporujeme od samého počátku. Jejich úžasně jednoduchý a přitom efektivní nástroj na tvorbu dotazníků je ideálním doplněním našeho produktu. Uživatelé, kteří si s Webnode vytvoří webové stránky, s nimi mohou velmi snadno propojit dotazníky od Survia a zefektivnit tak svůj business.

Eli Cezar
Eli Cezar Fernando Antonio Madeira

O Súrvio é mais de que um programa de questionário, diferenciando de outros pela praticidade e pelas ferramentas de trabalho. O Survio vai me ajudar muito no desenvolvimento de meu planejamento estratégico de nossa escola. Vou também utiliza-lo para realizar diagnósticos em nossa instituição. O Survio será utilizado para fazer o Levantamento do clima organizacional da nossa instituição.

Mvrgr. Ruud en Margo Caspers
Mvrgr. Ruud en Margo Caspers FASTER-FIN

We work with Survio for our breakfast research. This research data be used to for our clients to be able to make rapid and effective personal report so they can way with a balanced program to a healthier life. By using the Survio survey we can quickly on many dates. at all times.

Klára Seitlová
Klára Seitlová BENEKOVterm s.r.o.

Survio jsem již využila v několika dotazníkových šetřeních jak pro malé skupiny tak pro velké skupiny hodnotitelů. Jako hlavní výhodu dotazníků považuji přehlednost a uživatelsky nenáročné ovládání. Pro efektivnější práci je možné využít i širokou škálu šablon, které reflektují aktuální požadavky.

Radka Lalíková
Radka Lalíková student

Zostavenie dotazníku na survio.com je neuveriteľne jednoduché a prehľadné. Používala som ho pri výskume k mojej diplomovej práci a bola som s ním veľmi spokojná. Umožnil mi vidieť priebežné výsledky veľmi prehľadne a graficky upravené. V konečnom výstupe mojej práce som využila niekoľko grafov, ktoré je schopný systém vygenerovať bez ďalšej práce pre užívateľa. Jedninou nevýhodou je obmezené množstvo respondentov, ktoré som ale vyriešila zakúpením rozšírenej verzie.

Jaime Serrada
Jaime Serrada Fundación Gift & Task

Survio es una herramienta increíble para llevar a cabo estudios e investigaciones online. Con una sencillísima creación de las encuestas, pudiendo añadir imágenes y vídeos en las preguntas, un completo y atractivo reporte de resultados, y una gran cantidad de detalles. Recoger resultados y analizarlos nunca me había sido tan fácil.

Marion Albarado
Marion Albarado étudiante au CESI

Grâce à Survio, je vais pouvoir réaliser un Benchmark pour ma thèse professionnelle, dans un style attractif et simple d'utilisation pour les personnes qui y répondront. Habituée à réaliser quelques formulaires plus classiques, il me fallait trouver plus d'options cette fois-ci pour que mon enquête soit satisfaisante. J'ai trouvé en Survio l'outil idéal!

Максим А.
Marta Ziemińska student

Jestem studentką, ankietę musiałam stworzyć na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Survio bardzo mi pomogło. Cała strona Survio jest bardzo czytelna i przejrzysta. Jestem bardzo zadowolona również ze świetnego opracowania moich ankietowych pytań przez Survio. Polecam każdemu!

Essayez Survio dès aujourd’hui, vous serez impressionnés.

Créez un sondage. C'est gratuit !

Demander un devis

Commencez maintenant votre enquête !

  • Créez un questionnaire Éditeur de questionnaires facile d'utilisation,100+ modèles de sondages
  • Collectez des réponses Pour les équipements mobiles, collecte des réponses sur différents canaux, identification des répondants
  • Analysez les résultats Analyse rapide et compréhensible, claire rapports en un clic
  • Optez pour Survio PRO Administración de usuarios, tableaux de bord personnalisés, intégrations, API
  • GDPR
  • SSO
  • ISO 27001:2013