.

Ankieta satysfakcji


W związku z audytem energetycznym przeprowadzonym przez Agencję Użytkowania i Poszanowania Energii w Państwa firmie, w ramach projektu AENAEAM, przesyłamy krótką ankietę podsumowującą.

Zabezpieczony
Badanie satysfakcji z przeprowadzonych audytów energetycznych
1

Jak oceniasz audyt energetyczny przeprowadzony przez Agencję Użytkowania i Poszanowania Energii w Twojej firmie?

Wybierz jedną odpowiedź
2

Czy wdrożyłeś już lub planujesz wdrożyć jakiekolwiek środki w zakresie efektywności energetycznej lub produkcji energii odnawialnej zaproponowane w audycie?

Wybierz jedną odpowiedź
3

Jeśli nie, jakie są główne powody?

(Wybierz wszystkie, które mają na to wpływ)
4

Które z proponowanych działań są dla Ciebie najbardziej interesujące i/lub które zamierzasz wdrożyć?

5

Czy chciałbyś zgłosić jakieś uwagi dotyczące audytu?

6

Czy byłbyś zainteresowany kontynuowaniem tego procesu z:

Wybierz jedną lub więcej odpowiedzi

Dziękujemy za wypełnienie ankiety!