.

Egészséges életmód az iskolában

Kedves kitöltő!

László Viktória vagyok, a Székesfehérvári Szakképzési Centrum I. István Technikumának tanulója.

A szakdolgozatomat az egészséges életmód az iskolában témakörében írom, ehhez kérném a segítséged a kérdőívem kitöltésének formájában. A válaszadás teljes mértékben anonim módon történik.

Előre is köszönöm, ha segítesz a munkámban.

László Viktória

Biztosított
1

Hány éves vagy?

2

Mi a nemed?

Válasszon egy választ
3

Csinálsz egyéb sporttevékenységet a Tesi órán kívül?

Válasszon egy választ
4

Ha csinálsz egyéb sportot, hetente hányszor?

5

Mennyi időt töltesz kint a szabad levegőn egy nap?

Válasszon egy választ
6

Mindennap fogyasztasz zöldséget vagy gyümölcsöt?

Válasszon egy választ
7

Hányszor étkezel egy nap?

Válasszon egy választ
8

Szedsz-e valamilyen vitamint?

Válasszon egy választ