Upozornenie: je zobrazený náhľad na dotazník v ktorom nedochádza k ukladaniu dát. Ak chcete dotazník vyplniť, kliknite tu.

Plánovanie víkendového tréningu "Otcovia a synovia".

Zber odpovedí bol ukončený.

Dobrý deň,

v mesiaci júl 2017 pripravujeme špeciálnu akciu - víkendový tréning s prvkami neútočných a neubližujúcich (mäkkých) ruských bojových umení pre dvojice otec a syn. Tréning bude vedený skúseným trénerom v tejto oblasti a skvelým človekom Ivanom Kissimonom z Banskej Bystrice.

Tréning je určený pre dvojice otec a jeho syn. Miesto konania je obec Vyhne. Začiatok v sobotu o 10:00 so skorším príchodom, predpokladaný záver v nedeľu okolo 17:00. V sobotu večer opekačka pri ohni a debata na témy spojené s tréningom a jeho duševnými aspektami, prípadne iné.

Okrem fyzického a duševného prínosu samotných cvičení je našim účelom touto formou prispieť k upevneniu dôverného vzťahu medzi otcom a synom (i keď niektoré dcéry sa tiež radi tlčú, hlavne kým sú malé).

Tréning nevyžaduje žiadnu špecifickú fyzickú zdatnosť. Vek syna by mal byť 10+ rokov, u otca nerozhoduje.

V cene je samotný tréning, voda. Za dobrovoľný poplatok je káva, čaj. Vychladený zdravý XS Power drink v rôznych príchutiach za €1,80. Obed v sobotu a v nedeľu zabezpečíme niekde v okolí a každý si ho hradí sám. Na sobotnú večeru pri ohni a nedeľné raňajky sa poskladáme a sami si ich aj pripravíme, prípadne si každý môže priniesť čo chce.

Ak by ste o účasti na takejto akcii so svojim synom čo len trocha uvažovali, pomôžte nám prosím a venujte niekoľko minút svojho času na vyplnenie nasledujúceho dotazníka.

Vopred vám veľmi pekne ďakujeme a v prípade otázok volajte Ondrejovi na 0908 900 210.

Kolektív neziskovkej organizácie O rodine.

1 Ktorý termín tréningu by vám najviac vyhovoval?
Povinná odpoveď

2 Kedže je počet postelí v chate obmedzený, potrebujete nevyhnutne spať v chate, alebo si viete priniesť stan a potreby na prespanie so synom v stane priamo na pozemku chaty?
Povinná odpoveď

3 Cena účasti na tréningu Vás oboch vo výške €80,- je pre vás:
Povinná odpoveď

4 Máte nápad čo by ste chceli, aby tréning zahŕňal?

Ostáva 1500 znakov

5 Priestor pre vaše otázky a pripomienky:

Ostáva 1500 znakov