.

Animátor találkozó

Kedves Animátorok!

Az animátor hálózat fejlesztése és a jövőbeli együttműködés tervezése érdekében találkozót tartunk az AOSZ irodában. Kérlek jelöljétek be, hogy a 4 alkalom közül melyik lenne számotokra a legmegfelelőbb.

Biztosított
1

Kérlek válaszd ki, mikor tudnál részt venni a találkozón!