Kedves Animátorok!
Az animátor hálózat fejlesztése és a jövőbeli együttműködés tervezése érdekében találkozót tartunk az AOSZ irodában. Kérlek jelöljétek be, hogy a 4 alkalom közül melyik lenne számotokra a legmegfelelőbb.