Sziasztok!
Sajnos az idén nincs lehetőség bank által finanszírozott csapatépítő programot szervezni, viszont az utóbbi időben kevés alkalmunk volt találkozni egymással. Többekben felmerült az ötlet, hogy jó lenne egy kis időt közösen eltölteni, akár önköltségen is. Kérlek szavazzatok, és ne fogjátok vissza magatokat az új ötleteket illetően sem :)