.

Prausíkova rozlučka s mládím

Přijeď podpořit svého skvělého kamaráda při jeho vstupu do nové vzrušující životní etapy!

Zabezpečeno

Na sobotu 3. 8. 2024 si nedělej žádné další plány. Počítám s tebou!

Budu tě očekávat buď v malebné vesničce Pavlíkov na Rakovnicku, kde rodinka Prausových zahnízdila, nebo v městečku Roztoky uprostřed magického údolí řeky Berounky, v kraji Oty Pavla a hradů Křivoklát a Karlštejn. O tom už ale v této anketě pomůžeš rozhodnout právě ty!

Jaké jsou tedy možnosti?

Bez dalšího okecávání: vymyslel jsem tři plány, ze kterých můžeš vybrat, který ti nejvíc vyhovuje (můžeš ale zaškrtnout i dvě nebo všechny tři možnosti, pokud se přizpůsobíš).


1) Sportovní den v Pavlíkově:

Pronajmeme si na odpoledne víceúčelové hřiště v Pavlíkově, kde se dá hrát nohec, volejbal, fotbálek nebo tenis. Kdo by chtěl, může si vyzkoušet i fotbalgolf na jednom z 15 fotbalgolfových hřišť v celé České republice! Na ten je ale třeba se předem objednat.

Až nás omrzí zdravý pohyb, doplazíme se těch 600 metrů na naši zahradu, kde pogrilujeme, skočíme do vířivky, posedíme u ohně a uložíme se k spánku (ti nejstřízlivější na gauči, ti šťastnější v zahradním domku, ostatní na terase nebo ve stanu).

+ pochlubím se ti svým hnízdem

+ stačí přijet až v sobotu

- hlučnějším hrozí hněv nevyspané mámy dvou dětí

- kdo to po tobě má všechno uklízet?


2) Jednodenní čundr údolím Berounky:

Sejdeme se v pátek večer v kempu v Roztokách. V sobotu ráno vyrazíme na cca 15km túru proti proudu Berounky, kterou zakončíme v okolí Skryjí, a to buď v tábořišti, nebo "na divoko", podle domluvy a naší aktuální kondice. Oběd si můžeme dát cestou ve vyhlášeném hostinci U Rozědčíka a když to stihneme, můžeme navštívit okouzlující zříceninu nikdy nedobytého hradu na ostrohu nad řekou cca 2,5 km od Skryjí (a plní vzrušení si tam třeba nelegálně opíct špekáček). V neděli v 10 se pak autobusem vrátíme do Roztok, případně dle domluvy o zastávku dál ke Křivoklátu.

+ poklidná procházka krásnou krajinou

- proviant si budeme muset nést s sebou

- pokud nestihneme autobus v 10, jede další až v 15:30


3) Jednodenní sjíždění Berounky:

Opět se sejdeme v Roztokách v pátek večer. V sobotu pak sjedeme Berounku do 20 řkm vzdáleného Nižboru, odkud se vlakem vrátíme zpátky do Roztok, kde to ještě jeden večer rozbalíme (myslím stany) a ráno se rozutečeme po světě.

+ voda je klasika

+ v sobotu večer už můžeš jet domů k drahé polovičce

- na úseku je jen jeden sjízdný jez

1

Který z plánů tě uchvátil natolik, že už se nemůžeš dočkat srpna?

Jestli se ti líbí všechny, klidně je zaškrtni!

Skvělá volba (pokud teda nepohřbíváš babičku)! Budu se na tebe těšit nejpozději 3. 8. 2024. Jen tě ještě poprosím, ať se mi níže podepíšeš. Až zjistím, jaký plán si vysloužil nejvíce hlasů, doladím detaily a dám ti vědět.

Zatím čau

Michal

2

Uveď své ctěné jméno

a přidej osobní vzkaz.