Sziasztok :)
Az eredetileg választható két időpont közül 12.01-re érkezett csak szinte szavazat, viszont 4-en sajnos egyáltalán nem tudnak csatlakozni ebben az időpontban, így feldobom az egész hetet, hátha van olyan közös metszet, ami mindenkinek megfelel.
Köszönöm szépen: Évi