.

Orsolya napi vásár

Szia!

A kérdőív teljesen anonim. Kérlek a lehető legőszintébben válaszold meg a kérdéseket! 

Biztosított
1

Mit vállaltál idén az Orsolya-napi vásárra?

Válassz egy vagy több választ!
2

Jövőre is szívesen vállalnál feladatokat Orsolya napra?

Válasszon egy választ
3

Kérlek írd le a véleményed az Orsolya-napi vásáron való helytállásunkkal kapcsolatban. Ide bármi jöhet, ami a szívedet nyomja. (Érdekel, hogy szerinted megéri képviselnünk az óvodánkat a vásárban? Mennyire teher ez a családodnak akár anyagilag, akár logisztika szempontjából? Stb.)

4

Szerinted mit lehetne jobban, hatékonyabban csinálni? Bármi egyéb észrevétel jöhet.

5

Köszönöm szépen, hogy időt szántál erre a kérdőívre! :)