.
Orsolya napi vásár
Szia!
A kérdőív teljesen anonim. Kérlek a lehető legőszintébben válaszold meg a kérdéseket!
Kezd
Biztosított
Survio
1
Mit vállaltál idén az Orsolya-napi vásárra?
Válassz egy vagy több választ!
Süteményt sütöttem.
Főtt étel előkészítést vállaltam (fasírt/saláta/nokedli)
Sátorállításban, pakolásban segítettem.
Vásárban árultam, illetve sütöttem/főztem.
Egyéb árut vittem (dekoráció/lekvár/méz/zsákbamacska/sópárna)
Semmit sem vállaltam idén.
Egyéb:
2
Jövőre is szívesen vállalnál feladatokat Orsolya napra?
Válasszon egy választ
Igen, de csak az előkészületekben vennék részt (sütemény sütés, étel előkészítés)
Igen, bármi jöhet. Ott segítek, ahol tudok. (árusítás, sátorállítás, pakolás, stb)
Nem szívesen, csak nem akarok kilógni a sorból.
Egyáltalán nem szeretnék ezzel foglalkozni.
Egyéb:
3
Kérlek írd le a véleményed az Orsolya-napi vásáron való helytállásunkkal kapcsolatban. Ide bármi jöhet, ami a szívedet nyomja. (Érdekel, hogy szerinted megéri képviselnünk az óvodánkat a vásárban? Mennyire teher ez a családodnak akár anyagilag, akár logisztika szempontjából? Stb.)
4
Szerinted mit lehetne jobban, hatékonyabban csinálni? Bármi egyéb észrevétel jöhet.
5
Köszönöm szépen, hogy időt szántál erre a kérdőívre! :)
Küldés