.
Ankieta wdrożenia e-administracji
Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.
Zacząć
Zabezpieczony
Survio
Stwórz ankietę
1
Czy uważasz, że e-administracja ułatwi pracę urzędnikom?
Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
Tak
Nie
Trudno powiedzieć
2
Oceń w skali od 1-10, jak bardzo uważasz że wprowadzenie e-administracji usprawni pracę urzędników
Oceń od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo niskie usprawnienie, a 10 oznacza bardzo duże usprawnienie
3
Czy po wdrożeniu e-administracji zauważyłeś/aś szybszą realizację spraw w Centrum Obsługi Mieszkańca?
Odpowiedz krótko na pytanie
4
Czy wprowadzenie e-administracji poprawiło dostępność informacji dla mieszkańców?
Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
Tak
Nie
Trudno powiedzieć
5
Czy e-administracja przyczyniła się do zmniejszenia ilości błędów w wydawanych dokumentach?
Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
Tak
Nie
Trudno powiedzieć
6
Jak często korzystasz z e-usług dostępnych w Centrum Obsługi Mieszkańca?
Odpowiedz krótko na pytanie
7
Czy uważasz, że szkolenie pracowników w zakresie e-administracji było wystarczające?
Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
Tak
Nie
Trudno powiedzieć
8
Jakie problemy napotkałeś/aś podczas korzystania z e-usług w Centrum Obsługi Mieszkańca?
Odpowiedz krótko na pytanie
9
Czy uważasz, że e-administracja przyczyniła się do zwiększenia efektywności pracy urzędników?
Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
Tak
Nie
Trudno powiedzieć
10
Czy widzisz potencjał dalszego rozwoju e-administracji w Centrum Obsługi Mieszkańca?
Odpowiedz krótko na pytanie
Wyślij
Stwórz ankiety online