.

Ankieta wdrożenia e-administracji

Szanowny Panie / Szanowna Pani, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Zabezpieczony
1

Czy uważasz, że e-administracja ułatwi pracę urzędnikom?

Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
2

Oceń w skali od 1-10, jak bardzo uważasz że wprowadzenie e-administracji usprawni pracę urzędników

Oceń od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo niskie usprawnienie, a 10 oznacza bardzo duże usprawnienie
3

Czy po wdrożeniu e-administracji zauważyłeś/aś szybszą realizację spraw w Centrum Obsługi Mieszkańca?

Odpowiedz krótko na pytanie
4

Czy wprowadzenie e-administracji poprawiło dostępność informacji dla mieszkańców?

Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
5

Czy e-administracja przyczyniła się do zmniejszenia ilości błędów w wydawanych dokumentach?

Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
6

Jak często korzystasz z e-usług dostępnych w Centrum Obsługi Mieszkańca?

Odpowiedz krótko na pytanie
7

Czy uważasz, że szkolenie pracowników w zakresie e-administracji było wystarczające?

Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
8

Jakie problemy napotkałeś/aś podczas korzystania z e-usług w Centrum Obsługi Mieszkańca?

Odpowiedz krótko na pytanie
9

Czy uważasz, że e-administracja przyczyniła się do zwiększenia efektywności pracy urzędników?

Odpowiedz na pytanie wybierając jedną opcję
10

Czy widzisz potencjał dalszego rozwoju e-administracji w Centrum Obsługi Mieszkańca?

Odpowiedz krótko na pytanie