.

Műanyaghulladék fogyasztás

Sziasztok,

Szabó Hanna, 9.a osztályos tanuló vagyok, és ez a kérdőív egy versenyemhez szükséges plusz projektmunkaként. Kérlek, segíts nekem a kitöltésével! :-)

Biztosított
1

Hanyadikos vagy?

2

Miben hordasz magaddal innivalót?

Vagy veszel..
3

Ha hozol magaddal szendvicset, miben hordod?

Általában..
4

Mennyi szendvicset, csokit, kávét, vagy bármilyen műanyag csomagolású élelmiszert veszel a büfében?

Nagyjából, nem baj, ha nem pontos
5

Hogyan ebédelsz?

6

Milyen gyakran eszel gyorsétteremben?

7

Mivel mosakszol?

csak a hulladék szempontjából érdekel.. :D
8

Bevásárlásnál...

9

Tudtad, hogy Magyarországon a műanyagok csupán 31,4%-a kerül újrahasznosításra?

Az EU-s átlag 42,2%, ezzel a 25. helyen szereplünk a listán.

Köszi, hogy kitöltötted! :-)

Kérlek, szólj az osztályodból a többieknek is, hogy minél több adatom lehessen! ;-)