Sziasztok,
Szabó Hanna, 9.a osztályos tanuló vagyok, és ez a kérdőív egy versenyemhez szükséges plusz projektmunkaként. Kérlek, segíts nekem a kitöltésével! :-)
Köszi, hogy kitöltötted! :-)
Kérlek, szólj az osztályodból a többieknek is, hogy minél több adatom lehessen! ;-)