Sziasztok!
Kérlek szánj néhány percet az idődből az alábbi kérdőív kitöltésére!
Azért terveztem ezt a kérdőívet, mert szeretném tudni, hogy tetszik-e a zárt fitnesz csoport, mit szeretnétek változtatni, s a legfontosabb kérdésre szeretnék választ, hogy ha megnyitnak a konditermek, akkor is szeretnétek-e a csoportban maradni és az online órákat csinálni. Júniustól is lesz online csoport, ha még vissza is megyek a Chili4-be, akkor kevesebb óraszámban.
Folyamatosan fejlesztünk, már kész a weboldalam, most az online Tv sugárzást fogjuk tesztelni, hogy egyre jobb minőséget tudjak Nektek nyújtani.