.
Tribe Retro
Üdvözlöm,
Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Melyik témáról beszélnél többet a Retro során?
Változtassa meg a sorrendet az Ön preferenciája szerint (1. - legfontosabb, utolsó - legkevésbé fontos)
-
A csapat legfőbb gondja a szállítással van, buknak a Sprintek mert nem tudnak kifutni a Story-k külső függőségek miatt:A DEV környezetek kialakítása lassan halad. Szeretnénk ha felgyorsulna.A csapatok autonómiája nem kielégítő. Központi korlátozások vannak, de a csapatok így nagyon lassan tudnak fejleszteni. Szeretnénk egy konkrét tervet arra, hogyan és mikor lehetnek önállóbbak a csapatok. (Review, merge, release, jogosultságok)
-
Nagyon lassú a releaseles!!! Be kellene állítani az elvárásokat, megnézni, hogy a folyamat mennyire működik olajozottan? Sok idő átvinni a tesztelést, a környezeteteket. Mindenre SNOW kell, egy kétperces dologra is.
-
Tribe szinten követelmények van, hogy utolsó pillanatban sprintzárás előtt esnek be, majd mikor elkészülnek vele a squadok, kiderül, hogy hosszabbítottak a határidőn, vagy mégsem kellett. Kaotikus és nem transzparens, hogy az egyes releasenek mikor kell kimenni.
Ok
Küldés