.

Vikikének szülinapjára:)

Sziasztok, a mi édes drága Vikikénknek 18.-án van a szülinapja, és ez a kérdőív lenne az egyik ajándékom neki, kérlek töltsétek ki!:) Ez Vikike előtt titkos!!!

MINDEN VÁLASZ UTÁN ÍRD ODA A NEVED EGY ZÁRÓJELBEN!!!

Biztosított

Sziasztok! Ez egy kérdőív, amit Vikikéről kell kitölteni.:) Fontos, hogy minden válaszotok után írjátok oda a beceneveteket, ahogyan Vikike hív titeket. Köszi hogy hozzájárulsz az ajándékomhoz!:) Puszi, Évi (Vikike kedvence ugyeugye:D)

1

Mi a kedvenc beceneved, amin Vikike hív?

2

Mi az a mondat, amit nem mondasz neki eleget?

3

Közös dalotok?

4

Vikike legtöbbet mondott szava/mondata...

5

Aranyköpések..?:D

6

Mi az 5 kedvenc tulajdonságod Vikikében?

7

Mi a kedvenc cserkészes emléked vele? (ha cserkész vagy)

8

Mi az a 3 dolog, amit mindenképp megszeretnél valósítani Vikikével?

9

Nehéz kérdés, de mi a kedvenc emléked vele?

10

Melyik volt az a pillanat, amikor nagyon jóba lettetek?

11

Mi az, amit soha nem szeretnél, hogy megtörténjen Vikike és közted?

12

Mit üzensz Vikikének?

13

Van valami, amiért büszke vagy Vikire? Miért?