Sziasztok, a mi édes drága Vikikénknek 18.-án van a szülinapja, és ez a kérdőív lenne az egyik ajándékom neki, kérlek töltsétek ki!:) Ez Vikike előtt titkos!!!
MINDEN VÁLASZ UTÁN ÍRD ODA A NEVED EGY ZÁRÓJELBEN!!!
Sziasztok! Ez egy kérdőív, amit Vikikéről kell kitölteni.:) Fontos, hogy minden válaszotok után írjátok oda a beceneveteket, ahogyan Vikike hív titeket. Köszi hogy hozzájárulsz az ajándékomhoz!:) Puszi, Évi (Vikike kedvence ugyeugye:D)