Kisebb nagyobb stresszhatások mindenkit érnek. Mi pedagógusok talán különösen veszélyeztetettek vagyunk ilyen szempontból.
Kérem szánjon néhány percet a következő kérdőív kitöltésére,amely arra irányul,hogy hogyan vélekednek az óvodapedagógusok az őket ért stressz hatásokról !