.

A kooperatív tanulás

Kedves Diákok!

Süttő Enikő vagyok, az Eszterházy Károly Egyetem végzős tanító szakos hallgatója. Szakdolgozatom témája a kooperatív tanulás, melyben a pedagógusok és a diákok ezzel kapcsolatos attitűdjét mérem fel.

Kérlek, segítsétek munkámat a kérdőív kitöltésével, mely anonim módon történik és körülbelül 5 percet vesz igénybe!

Előre is köszönöm a segítséget!

Biztosított
1

A te nemed

Válasszon egy választ
2

Hányadikos vagy?

Válasszon egy választ
3

Milyen munkaformában dolgozol szívesen a tanórán?

Válasszon egy vagy több választ
4

Hogyan tudod a legjobban megtanulni a tananyagot?

Válasszon egy vagy több választ
5

Szereted a csoportmunkát?

Válasszon egy választ
6

Miért szeretsz csoportban dolgozni?

7

Miért nem szeretsz csoportban dolgozni?

8

Csoportmunkánál a tanító oszt be a csoportba, vagy te választhatod meg, hogy kivel vagy együtt?

Válasszon egy vagy több választ
9

Milyen órákon szoktatok csoportokban dolgozni?

Válasszon egy vagy több választ
10

Milyen gyakran dolgoztok csoportban a tanórákon?

Válasszon egy vagy több választ