Kedves Diákok!
Süttő Enikő vagyok, az Eszterházy Károly Egyetem végzős tanító szakos hallgatója. Szakdolgozatom témája a kooperatív tanulás, melyben a pedagógusok és a diákok ezzel kapcsolatos attitűdjét mérem fel.
Kérlek, segítsétek munkámat a kérdőív kitöltésével, mely anonim módon történik és körülbelül 5 percet vesz igénybe!
Előre is köszönöm a segítséget!