Kedves Hallgatóim!
Az alábbi kérdőív egy visszajelzés magatoknak és nekem a távoktatásban együtt töltött tanulmányaid hatékonyságáról. Kérlek gondold át az időszak tapasztalatait, szánj időt a válaszadásra.
A kérdőív kitöltése anonim és önkéntes.
Köszönöm az együttműködésed! Anett