Sziasztok! Köszönöm a sisakos szavazáson a részvételed, most egy újabb szavazásra invitállak. Szeretném a palettát racionalizálni, kifuttatni olyan típusokat, mint a salton, police, akár patrol, nőiben pedig a Pixie, Lara Mesh, illetve akár az Astrid. Ezek helyett készített Bogi terveket,ezeket fogod látni a következő percekben. nadrágok is folyamatban vannak, ezeken késpőbb tudod legeltetni a szemed. Bármikor vissza tudsz lépni a blokkon belül (ffi és női külön) és módosíthatod a válaszod. A végén javaslatokat is tehetsz! Tarts velem! :)