A közönség a rendszeresen feltöltött képek tanúsága szerint estéről-estére megtölti a színházat, de milyen érzésekkel, mennyire félve (vagy sem) mégis a járványtól?
Köszönöm, hogy részt vett a szavazásban! Az eredmény hamarosan olvasható lesz a blog miskolci rovatában. Remélem, hogy a gardonyiszinhazblog.gportal.hu továbbra is kiérdemli a figyelmét! J.F.