Kedves Szülők!
Nyika Fanni Krisztina vagyok, a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Karának Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA szakos hallgatója. Kutatásom célja kideríteni, hogy a mai 0 és 3 éves korú gyermekek körében megjelenik-e az agresszivitás bármilyen formája. Az alábbi kérdőív kitöltésével szeretném kérni az Önök segítségét. Kérem, a válaszadás során koncentráljon a BÖLCSŐDÉS korú gyermekére!