Powered by

Letní kino 2016 v obci Bohuňov (ZR)

Vítejte u ankety na vybrání filmů, které budou promítnuty v rámci letního kina v Bohuňově.

Letní kino proběhne v naší obci již třetím rokem, a podobně jako v roce 2014, i letos se uskuteční v pátek a v sobotu, konkrétně 15. a 16. července 2016, přičemž každý den večer (tradičně po setmění) bude promítnut jeden film; celkem tedy budou za oba dny ke zhlédnutí dva filmy.

Přehled všech 60 nabízených filmů s podrobnými údaji a popisem obsahu každého filmu je k dispozici v tomto pdf souboru www.bohunov.cz/nabidka-filmu-2016.pdf.

Vzhledem k široké nabídce filmů (celkem 60) nebylo bohužel možné (z technických důvodů) vytvořit klasickou internetovou anketu, umožňující hlasovat zároveň pro dvě zvolené možnosti (tj. v tomto případě pro dva filmy), a proto je k dispozici alespoň tato anketa na principu jednoduchého dotazníku, v rámci níž lze hlasovat (bohužel pouze) pro 1 film z 60 nabízených.

Hlasování bude automaticky ukončeno v neděli 29. května 2016. Na základě výsledků této ankety objedná starosta obce projekci 2 filmů, které budou v Bohuňově v rámci letního kina (15. a 16. července 2016) promítnuty.

Děkujeme za hlasování, které (po označení jednoho filmu) dokončíte prostřednictvím tlačítka „Odeslat můj hlas“.

Spustit dotazník