Kedves Szülők!
Segítségüket szeretném kérni. Tari Orsolya vagyok. Lányom 2018-ban végzett a Pannónia Általános Iskolában, fiam jelenleg is az iskolában tanul. Az Óbudai Egyetem végzős hallgatójaként szakdolgozatomat a Pannónia Általános Iskola munkájáról írom minőségirányítási szemszögből.
Kérem tiszteljen meg azzal, hogy a kérdőív kitöltésével hozzásegít a szülői vélemények megismeréséhez.
A kitöltés hozzávetőlegesen 10 percet vesz igénybe.
A kérdőívre adott válaszok összegzését terveim szerint hozzáférhetővé teszem. Az iskolavezetés kérésére rendelkezésükre bocsátom az eredményeket a gyermekeink érdekében végzett munkájuk fejlesztéséhez.
A kérdőív online módon tölthető ki és teljesen anonim, személyhez köthetőséget, azonosítást nem tartalmaz.
Segítő támogatásukat előre is köszönöm!
🌷😊🌷