Hello! 😊
Megint eltelt egy negyedév, úgyhogy szeretnék pár kérdést feltenni az elmúlt időszakodról az Arch-Studio-nál
Szuper vaaagy! 🤩 Mindjárt vége ennek a kérdőívnek, ígérem!
Most már csak minket kellene értékelj, illetve néhány tevékenységünket.
Köszönöm szépen! 🙏 Vége is a kérdőívnek, becsukhatod az ablakot.
Legyen szép napod! 😊