.

Az iskolai zaklatás-erőszak jelenségének feltárása

Üdvözlöm,

Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.

Biztosított
1

Az osztálytársaim közül valaki vagy valakik bántani szoktak engem.

Válasszon egy választ
2

Ha igen akkor milyen módon bántanak? Húzd alá a megfelelő szót.

Válasszon egy vagy több választ
3

Az iskolában egy nagyobb diák bánt, vagy valaki más, nem az osztályból.

Válasszon egy választ
4

Az osztályból bánt valaki vagy valakik.

Válasszon egy választ
5

Ugyanazok bántanak szerintem minden ok nélkül.

Válasszon egy választ
6

Nem tudom megvédeni magam mert azok akik bántanak nagyobbak, erősebbek, többen vannak nálam.

Válasszon egy választ
7

Áldozatnak érzem magam és félek az iskolában.

Válasszon egy választ
8

Ha bántanak azt hol teszik?

Válasszon egy vagy több választ
9

Ha valamilyen módon bánt valaki vagy valakik azt szerinted miért teszik? Jelöld be a megfelelő választ vagy válaszokat.

Válasszon egy vagy több választ
10

Bántani szoktam egy vagy több osztálytársamat.

Válasszon egy választ
11

Ha igen milyen módon bántasz másokat? Több válasz is megjelölhető.

Válasszon egy vagy több választ
12

Az iskolából egy kisebb diákot bántok, vagy valaki mást, nem az osztályból.

Válasszon egy választ
13

Az osztályból bántok valakit vagy valakiket.

Válasszon egy választ
14

Ahol élek bántom a családtagjaimat, diáktársaimat.

Válasszon egy választ
15

Tanáraimat bántom.

Válasszon egy választ
16

Ugyanazt a gyereket, gyerekeket, tanárt bántom mert idegesítenek.

Válasszon egy választ
17

Olyan gyerekek társaságát keresem, akik bántanak másokat, tanárokat erősek és erőszakosak.

Válasszon egy választ
18

Ha verekedés szóváltás van a társaim között, csatlakozom az erőszakoskodókhoz.

Válasszon egy választ
19

Ha a társaim között erőszakot tapasztalok megpróbálom kibékíteni öket.

Válasszon egy választ
20

A tanárok beavatkoznak ha a diákok között erőszakos akciók zajlanak.

Válasszon egy választ
21

A következő állítást csak akkor kell kitölteni, ha előfordul veled, hogy bántasz valakit.

Válasszon egy választ
22

Bántani szoktam más gyerekeket, mert ......

Válasszon egy vagy több választ
23

A tanárokat bántom mert.............

24

Ha bántok másokat hol teszem?

Válasszon egy vagy több választ
25

Ha bántok mást vagy másokat, akkor utána........

Válasszon egy vagy több választ
26

Végül lehetőséged van leírni mit éreztél miközben a kérdőívet kitöltötted, ha bármit hozzáfűznél kérlek írd le.........