Ankieta - ja i moja klasa.
2
Cieszę się, że jestem uczniem tej klasy....
Wybierz jedną z odpowiedzi.
3
Jak oceniasz zachowanie kolegów z klasy w skali od 1 do 10? Biorąc pod uwagę zachowanie klasy jako zespołu.
Oceń w skali od 1 do 10, gdzie 1 to bardzo złe zachowanie, a 10 to doskonałe zachowanie.
4
Arbaros Aleksander
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
5
Bień Hanna
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
6
Borkowski Konrad
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
7
Bubnik Dariusz
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
8
Bury Hubert
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
9
Czyż Maja
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
10
Gawryszak Filip
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
11
Kaczorowski Adam
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
12
Kalita Maksymilian
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
13
Kołakowska Amelia
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
14
Kostrzębski Dawid
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
15
Łazarski Nikodem
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
16
Marchenko Aleksandra
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
17
Mierzwa Maja
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
18
Nowicki Igor
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
19
Nóżka Wiktoria
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
20
Pawlikiewicz Filip
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
21
Peda Maja
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
22
Rożyński Julian
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
23
Ruciński Antoni
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
24
Sterna Matylda
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
25
Suchenek Maja
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
26
Twardziak Mateusz
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
27
Woźniak Szymon
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na:
28
pani Ewa Dawidowska :)
uważam, że swoim zachowaniem zasługuje na: