Dne 24.6.2025 v čase 13:00 -15:00 hodin bylo uskutečněno školení personálu na téma „Agresivní pacient“ .
Důležitá je zpětná vazba, abychom pro náš personál připravovali kvalitní školení.
Proto prosím o vyplnění krátkého dotazníku.
Děkuji, hezký den.
NSKŘ