Üdvözlöm,
Sas Ditta vagyok, 12.e osztályos tanuló. Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére, amelyet az egyik szakmai órára kellett elkészítenünk.
Köszönöm, hogy vette a fáradtságot és kitöltötte ezt a kérdőívet!