Kochani! 17 i 18 września planujemy świętowanie naszych 25 urodzin!
Z tej okazji chcemy Was zabrać w wyjątkowe miejsce. Planowany wyjazd - środa 10.00, powrót następnego dnia około 15.00. Będziemy spać w 2 i 3-osobowych pokojach.
Koniecznie dajcie znać, czy będziecie z nami i czy jesteście na jakiejś diecie
- to pozwoli nam dobrze zaplanować wszystkie atrakcje.
Dziękujemy!