Drodzy Rodzice, prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety.
W kolejnych pytaniach zostaniecie poproszeni o zadeklarowanie chęci uczestniczenia w zajęciach dodatkowych.
Decyzja co do organizacji zajęć zostanie podjęta większością głosów Rodziców.
Zajęcia będą odbywać się popołudniami, po obiedzie.
Jeżeli ktoś nie będzie chciał uczestniczyć w zajęciach, poproszony zostanie o wcześniejszy odbiór dziecka.
Dziękujemy za wypełnienie ankiety. Pomoże nam ona w zorganizowaniu zajęć dostosowanych do Waszych potrzeb.
Wyniki ankiety przedstawimy na najbliższym spotkaniu
Sara i Ola