Zróbcie ankiete w schemacie 1 slajd = 1 zagadnienie (dla listy na kolejnej stronie). W każdym obszarze oceńcie najpierw istotnośc ogólnego zagadneinia (jeśli ktoś zaznaczy że nieistotne -> przekieroewanie na kolejny obszar). Jeśli uzna że istotne to poniżej ocenia bardziej precyzyjnie aspekty/elementy + na końcu pytanie czy coś jeszcze.
W niektórych sekcjach możecie dodać pytania odrębne w innym formacie jeśli coś jeszcze chcecie sprawdzić
Na koniec podziekowania i kod rabatowy
Copy do doszlifowania... na tym etapie merytoryka