.
LISZTKÖRKÉP
Köszönjük, hogy segíti munkánkat az alábbi pár perces kérdőív kitöltésével!
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
LISZTKÖRKÉP
1
Mióta működik pékségük?
Több mint 10 éve nyitottunk.
Már 5 éve sütjük a kenyereket.
2017 után alakultunk.
Egészen friss a nyitás élménye. (2 éven belüli)
2
Hol végzik tevékenységüket?
Budapesten
a főváros környékén (20 km-es körzetben)
vidéken
3
Havonta átlagosan mennyi lisztet használnak fel?
kevesebb mint 500 kg-ot
0,5-1 tonnát
1-1,5 tonnát
1,5-2 tonnát
2-2,5 tonnát
2,5 tonnánál többet
4
Hazai vagy külföldi lisztből készítik kenyereiket?
Csak magyar lisztekkel dolgozunk.
Hazai és külföldi lisztet egyaránt használunk.
Kizárólag külföldről szerezzük be a fő alapanyagunkat.
5
Mennyire elégedettek a magyar piacon elérhető lisztek minőségével?
A magyar gabonákból készült liszteknek nincsen párja.
Kaphatók már nagyon jó lisztek is, de a legtöbb malom terméke átlagos, nem kiemelkedő.
Van hová fejlődnie a magyar malomiparnak.
6
Hány helyről szerzik be a liszteket?
Egy megbízható beszállítóval dolgozunk.
Két helyről származó lisztet használunk.
Három malommal állunk kapcsolatban.
Négy helyről érkeznek a lisztek.
Több mint öt forrásból szerezzük be.
7
Mi alapján kerülnek kiválasztásra a felhasznált lisztek?
Változtassa meg a sorrendet az Ön preferenciája szerint (1. - legfontosabb, utolsó - legkevésbé fontos)
-
minőség
-
ár
-
feldolgozás módja (fehér/ TK)
-
származás (bio vagy nem bio)
-
különleges fajta
Ok
8
Hányféle liszttel dolgoznak nap mint nap?
4 vagy annál kevesebb fajtát használunk.
5-7 féle lisztből sütünk.
Több mint 8 fajtát raktározunk.
9
Átlagosan milyen áron szerzik be az alapliszteket?
(nettó ár)
200-300 Ft/ kg
300-400 Ft/ kg
400-500 Ft/ kg
több mint 500 Ft-ot fizetünk 1 kg lisztért
10
A feldolgozott gabona származását tekintve:
Nem fontos, hogy öko gazdálkodásból kerüljön a malomba.
Csak bio lisztet használunk kenyereinkhez.
Vegyesen, bio és nem bio liszttel is dolgozunk.
Szívesen használnánk kizárólag bio liszteket, de a magas beszerzési ár miatt nem engedhetjük meg.
11
A felhasznált összes lisztet tekintve hány százalékban dolgoznak búzaőrleménnyel?
80% +
70% +
50-70 %
kevesebb mint fele részt
12
A feldolgozás tekintetében milyen lisztekkel dolgoznak?
Csak fehér lisztből sütünk.
Kizárólag teljes kiőrlésű liszteket használunk.
Fehér, félfehér és TK lisztekkel egyaránt dolgozunk.
13
Használnak ősgabonákból készült liszteket is a kenyereikhez?
Igen.
Eddig még nem dolgoztunk ősgabonával.
Még nem, de tervben van.
14
Milyen gaboná(k)ból készült lisztet próbálnának még ki szívesen?
15
Még nem elérhető itthon, de szívesen dolgoznánk ilyen liszttel:
Küldés