.

Domovarnická vana 200 l

Dobrý den,

rád bych vás požádal o pár minut vašeho času na vyplnění následujícího dotazníku.

Jsem domovarník s technickým vzděláním VUT v oboru stavby pivovarů a cukrovarů. Zjistil jsem, že na trhu chybí produkt na poloprofesionální úrovni za dostupnou cenu pro domovarníky a malé pivovary, kteří vaří pivo pouze příležitostně.

Rozhodl jsem se tento produkt vyvinout a nabídnout širší veřejnosti. Mám dílnu na zpracování nerezu a bohaté zkušenosti jako domovarník.

Pomozte mi prosím nakonfigurovat tento pivovar tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám, jak v oblasti vaření, tak z hlediska ceny.

Děkuji vám za vaši pomoc!

S pozdravem,

Vojtěch Chaloupka


Zabezpečeno
Dotazník k domovarnickému pivovaru
1

Pivovar chci používat pro vaření jako:

Vyberte jednu nebo více odpovědí
2

Maximální rozměry pivovaru

Vyberte možnost, která je pro vás limitní
3

Varna bude dvounádobová, vyslazovací voda bude třeba řešit jinde. V plánu je standartní komerční boiler 120 - 150 litrů, ve kterém tuto vodu připravime, který není v ceně.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
4

Varná nádoba - pohon míchadla elektrický, ohřev kontaktními plotýnkami 3f, regulovaný chytrým termmostatem. varna bude mít mycí trysku, přes kterou půjde napustit, Na straně nádoby bude vygravírovaný vodoznak na kontrolu objemu vody.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
5

Scezovací nádoba - v plánu je ruční prořezávání, izolace neoprenem 15 mm, scezovací dno, sprchovací - oplachová tryska, dvířka na vybrání mláta

Vyberte jednu nebo více odpovědí
6

Jaké plánujete vařit piva -

Vyberte jednu nebo více odpovědí
7

čerpání a armatury Na čerpání rmutu bude čerpadlo, jsou dvě varianty - jedna za cca 4 tisíce, která to zvládne, ale má omezenou životnost cca 100 Hodin ( cca 300 vaření) a druhá za cca 12 tisíc s vyšší životností. Dále vše bude v Clamp spojkách, z důvodu dobrého čištění. Motýlkové ventily jsou taktéž v plánu. Bude pruhledítko na scezování mladiny a případně filtr na mladinu před chladičem. Součástí bude i kondenzační jednotka na chmelovar, kde bude přebytečná pára kondenzována na vodu a odváděna do odpadu. V plánu je i čerpadlo na mladinu s regulací průtoku na chladič a teplotní čidlo chladné mladiny pro regulaci chlazení. Chladič plánuji deskový.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
8

Elektro a řízení Pivovar v základu bude umožňovat ruční nastavení výkonu, nastavení teploty na termostatu, který bude automaticky vypínat a zapínat ohřev. dále umožní pouštění míchání - on/off, pouštění čerpadel a směru toku. Toto vše bude ovládatelné jak manuálně, tak přes aplikaci Připojení na síť bude přes 32 A zásuvku 3f nebo na přímo (dporučuji) Jištění bude pomocí jističů a proudového chrániče, pivovar bude uzemněný, všechny elektrické prvky budou mít IP 55 - nevadí pocákání vodou

Vyberte jednu nebo více odpovědí
9

Certifikace Všechny komponenty použité na pivovaru jsou pro potravinářské použití a splňují CE. Pivovar mohu jako celek nechat certifikovat pro použití v potravinářství, ale bude to stát nějaké náklady navíc. Stejně tak i elektro bude mít CE, ale jako výrobek nebude certifikován. Rozvaděč vyrobí firma zabývající se výrobou rozvaděčů a bude mít i štítek.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
10

Dodání a platba V tuto chvíli mám kompletní návrh včetně součástek, které použiji a pouštím se do výroby prototypu. Tento bude hotov do půlky června. Od této doby jsem schopen pustit výrobu v počtu 5-10 ks měsíčně. Abych dosáhl na lepší ceny, musím udělat větší objednávky. lepší ceny získám od 10 ks, od 50 ks mám pak ceny zase lepší. Proto potřebuji vědět přesný zájem a mít jistotu odběru. Objednávky bych chtěl uspokojit do 3 měsíců od objednání. Platební podmínky navrhuji následovné -po objednávce a zařazení do výrobní fronty -20 %, cca měsíc před dodáním 50 %, při odběru zbylých 30 %. Tento režim my umožní nemuset si půjčovat peníze a objednat větší množství zaráz.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
11

Termín dodání Dodat pivovar dle vašich požadavku, které specifikujete jsem schopen, podle poptávky do cca 2 měsíců. Může se ale stát výpadek v dodavatelském řetězci a tato doba se může prodloužit. Chtěl bych ale toto stihnout do 3 měsíců. Kdy by jste chtěli pivovar dostat.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
12

Platba, DPH, Záruka Mám fungující firmu s.r.o., přes kterou toto budu dodávat. Záruku budu držet dle zákona. Na vše bude smlouva se všemi náležitostmi. Dodání bude osobní, včetně zapojení a seznámení obsluhy a vyzkoušení.

Vyberte jednu nebo více odpovědí
13

Cena pivovaru myšlenkou je udělat pivovar za co nejnižší cenu. Ale v tu chvíli budu narážet na nutnost kompromisů. Pojďte mi pomoci s určením ceny

Vyberte jednu odpověď
14

Další produkty, o které bych měl zájem Jako domovarník, co vaří trochu víc, mi chybí několik dalších produktů za rozumnou cenu. Hlavně CK tanky, ležácké tanky, spilka, myčka KEG a automatická stáčečka do lahví. Co by jste v budoucnu přivítali jako další produkt?

Vyberte jednu nebo více odpovědí
15

Děkuji vám za vaše odpovědi. Věřím, že společně najdeme cestu pro poloprofesionální pivovary, který si budou moc domovarníci dovolit a těšit se z dobrého piva. Věřím, že moji snahu podpoříte a děkuji za váš čas. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na messengeru

Vyberte jednu odpověď