Szia!
Véget ért a karantréning 1. köre. Ahhoz hogy folytatást jobban tudjam igazítani az igényeidhez és kicsit személyre szabottabban állíthassam már össze az edzéseket, kérlek téged válaszolj pár rövid kérdésre.
Ígérem pár percet rabolok csak az idődből. ;)