.

#karantréning 1.kör

Szia!

Véget ért a karantréning 1. köre. Ahhoz hogy folytatást jobban tudjam igazítani az igényeidhez és kicsit személyre szabottabban állíthassam már össze az edzéseket, kérlek téged válaszolj pár rövid kérdésre.

Ígérem pár percet rabolok csak az idődből. ;)

Biztosított
1

Melyik edzéseket csináltad meg?

Válasszon egy vagy több választ
2

Melyik edzés tetszett a legjobban?

3

Mennyire voltak neked erősek az edzések? Volt e izomlázad?

0
Egyáltalán nem, kissujjból kiráztam. Nem volt izomlázam
Nagyon kemények voltak, feszegette az edzettségem korlátait. Erős izomlázam volt.
4

Mennyire kaptad azt az edzésektől, amire számítottál az elején?

0
Mást, többet vártam.
Sokkal jobb volt mint számítottam rá.
5

Edzettél e rendszeresen a karantén előtti időszakban? Ha igen, mit?

6

Csináltál e más edzést is a #karantréninggel párhuzamosan? Ha igen, milyen típúsú edzést és milyen sűrűn?

7

Ide írd meg, ha az eddigi edzésekkel kapcsolatban lenne bármi észrevételed, kritikád, tanácsod!