.

Kérdőív az aerobik közoktatásban elfoglalt szerepéről

Kedves Diákok! 

Köszönöm, hogy időt szántok a kérdőívemre és kitöltésetekkel hozzájárultok az aerobik edzői szakdolgozatom sikerességéhez! 

Biztosított
1

Nem:

Válasszon egy választ
2

Évfolyam:

3

Sportág (, ha van):

4

Találkoztál már az aerobikkal testnevelésórán?

Válasszon egy választ
5

Az aerobik milyen gyakran jelenik meg a tanórákon?

Válasszon egy vagy több választ
6

Ha “nem”-mel válaszoltál a 4. kérdésre, szívesen megismernéd a sportágat?

Válasszon egy választ
7

Szeretsz zenére dolgozni testnevelésórán?

Válasszon egy választ
8

Írj le két-három gondolatot, érzést, ami számodra a legjobban kapcsolható a zenés órákhoz!

9

Az általános iskolás éveid (1-8. évfolyam) során volt részed iskolai, kötelező táncoktatásban (pl.: néptánc testnevelésórán)?

Válasszon egy választ
10

Testnevelésórán nemenkénti bontásban (/fiúk-lányok külön) vannak az osztályok?

Válasszon egy választ
11

Ha találkoztál már az aerobikkal - iskolán kívül is -, számodra mik a legpozitívabb jellemzői? Több választ is megjelölhetsz!

Válasszon egy vagy több választ
12

Fel tudsz sorolni néhány aerobik óratípust/eszközt? (Nem gond, ha még nem próbáltad.)

13

Milyen sportágakat ismernél meg szívesen testnevelésórán?

Válasszon egy vagy több választ