Drága Lányok!
Ahogyan már megbeszéltük, a következő őrsin (Január 8-án) lézer harcozni mennénk. Ezért szeretnék most feltenni nektek néhány kérdést.
Néhány info: Január 8-án 4-5-ig mennénk a Tímár utcai Laser Cornerbe.
( Lajostól 5 perc séta)