.

Laser Corner

Drága Lányok!

Ahogyan már megbeszéltük, a következő őrsin (Január 8-án) lézer harcozni mennénk. Ezért szeretnék most feltenni nektek néhány kérdést.

Néhány info: Január 8-án 4-5-ig mennénk a Tímár utcai Laser Cornerbe.

( Lajostól 5 perc séta)

Biztosított
1

Tudsz jönni Január 8-án őrsire?

Válasszon egy választ
2

Nekem fizettél tavaly tagdíjat?

Válasszon egy választ
3

Nem nekem fizettél, de jelenleg problémát okoz 2200 forint kifizetése?

Válasszon egy választ