.

Jégkrém

Jó napot,

kérem töltse ki ezt az 5-10 percig tartó kérdőívet.

Biztosított
Jégkrém

Kedves kittöltő! Én Eszter vagyok a Széchenyi Egyetem elsőéves hallgatója. Arra szeretném kérni Önt, hogy szánjon párpercet a kérdőívem kitöltésére, ami az egyik kedvenc nyári édességünkről szól (ígérem nem leszhosszú). Előre is köszönöm!

1

Szokott Ön jégkrémet vagy fagylaltot fogyasztani?

Válasszon egy választ
2

Ha nem, akkor miért nem?

3

Általában mikor fogyaszt Jégkrémet?

Válasszon egy vagy több választ
4

A szezon időszakában kb. milyen gyakran?

Válasszon egy választ
5

Szezonon kívül milyen gyakran eszik jégkrémet/ fagylaltot?

Válasszon egy választ
6

Milyet fogyaszt szívesebben az alábbiak közül?

Válasszon egy vagy több választ
7

Melyik ízűt kedveli a leginkább?

Válasszon egy vagy több választ
8

Amennyiben az "Egyéb" választ adta írja le kedvencét/kedvenceit!

9

Szokott új/extrém ízesítéseket kipróbálni?

(pl. Sós-karamella, Kapros-túrós, Wasabi ízű stb.)
0
Egyáltalán Nem
Inkább Igen
10

Van Önnek kedvenc fagyizója vagy jégkrém márkája?

Válasszon egy választ
11

Neme:

Válasszon egy választ
12

Életkor:

Válasszon egy választ