Ahoj, předem děkuji za vyplnění dotazníku. Máme za sebou už solidní porci turnájků (Votvírák, Republica, Vánoční turnaj, Pilsner CUP) a doufám. že daleko větší před sebou. Měl bych na vás pár otázek... :-)