.

Szülők-nevelők bálja

 Kedves Micimackósok!


A Szülői Munkaközösségi megbeszélésen felmerült a Szülők-Nevelők Báljának megszervezése. Szeretnénk megkérdezni, hogy hány család/fő venne részt ezen a programon? Szívesen veszünk javaslatokat, ötleteket is, hogy beépíthessük a programba. A válaszokat legkésőbb január 20-ig szeretnénk megkapni, hogy indulhasson a szervezés.

Köszönjük válaszaitokat!

Biztosított
Szülők-nevelők bálja
1

Szeretne részt venni?

Válasszon egy választ
2

Hány fővel kíván részt venni?

Kérem számmal írja oda, önön kívül hány fő érkezik!
3

Támogatói jegyet vennék inább

Kérem, számmal írja oda, hány darab támogatói jegyet szeretne!
4

Tombolával járulnék hozzá

Kérem írja oda számmal, hány darab tombolát szeretne!
5

Egyéb ötletek, javaslatok

helyszín, vacsora, zene, műsor

Köszönjük válaszaitokat!