.

Oktatás

Üdvözlöm,

Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.

Biztosított
1

Az '50-es években is kötelező volt, hogy a gyermek 6 évesen kezdje tanulmányait?

2

Akkoriban milyen felszerelések voltak, amik ma nincsenek?

3

Általánosan mi volt a legnagyobb végzettség?

4

Abban az időben kötelezőek voltak az ünnepi megemlékezések?

5

Kellett hétvégén iskolába járni?

6

Elvárás volt a kötelező társadalmi munka? Ha igen említsen példákat!

7

Hogyan tájékoztatják a szülőket?

8

Milyen módon fegyelmezték a diákokat?

9

Akkoriban hogyan szólították az iskolában dolgozó személyeket?

10

Abban az időben az iskolában dolgozó személyek viseltek egyenruhát? Ha igen hogy nézett ki?

11

Voltak iskolai rendezvények? Hozzon példákat!

12

Változtatna-e az akkori oktatási rendszeren illetve az elvárásokon? Ha a válasz igen, akkor mi lenne az?

13

Fejtse ki véleményét a mai oktatásról!

14

Önnek mi a véleménye a mai diákok túlterheléséről?

15

Fejtse ki véleményét a mai tanár-diák kapcsolatról!

16

Mi a véleménye a tanulók iskolában való öltözködési formájáról?

17

Ön szerint szükség van a mindennapi testnevelésre?

18

Ön szerint milyen végzettséggel lehet a legjobban elhelyezkedni manapság?

19

Hasonlítsa össze a régi és a mai számonkéréseket!

20

Véleménye szerint a régi vagy a mai oktatás a jobb? Válaszát indokolja!

21

Köszönöm szépen a válaszukat!