.
Oktatás
Üdvözlöm,
Kérem szánjon néhány percet az idejéből az alábbi kérdőív kitöltésére.
Kérdőív elindítása
Biztosított
Survio
1
Az '50-es években is kötelező volt, hogy a gyermek 6 évesen kezdje tanulmányait?
2
Akkoriban milyen felszerelések voltak, amik ma nincsenek?
3
Általánosan mi volt a legnagyobb végzettség?
4
Abban az időben kötelezőek voltak az ünnepi megemlékezések?
5
Kellett hétvégén iskolába járni?
6
Elvárás volt a kötelező társadalmi munka? Ha igen említsen példákat!
7
Hogyan tájékoztatják a szülőket?
8
Milyen módon fegyelmezték a diákokat?
9
Akkoriban hogyan szólították az iskolában dolgozó személyeket?
10
Abban az időben az iskolában dolgozó személyek viseltek egyenruhát? Ha igen hogy nézett ki?
11
Voltak iskolai rendezvények? Hozzon példákat!
12
Változtatna-e az akkori oktatási rendszeren illetve az elvárásokon? Ha a válasz igen, akkor mi lenne az?
13
Fejtse ki véleményét a mai oktatásról!
14
Önnek mi a véleménye a mai diákok túlterheléséről?
15
Fejtse ki véleményét a mai tanár-diák kapcsolatról!
16
Mi a véleménye a tanulók iskolában való öltözködési formájáról?
17
Ön szerint szükség van a mindennapi testnevelésre?
18
Ön szerint milyen végzettséggel lehet a legjobban elhelyezkedni manapság?
19
Hasonlítsa össze a régi és a mai számonkéréseket!
20
Véleménye szerint a régi vagy a mai oktatás a jobb? Válaszát indokolja!
21
Köszönöm szépen a válaszukat!
Küldés