.

Szülők és óvodapedagógusok kommunikációja (szülői kérdőív)

Kedves Szülő!


Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola hallgatója vagyok. Leendő óvodapedagógusként kiemeltnek tartom a szülők és óvodapedagógusok közötti partneri kapcsolatot, megfelelő kommunikációt a gyermekek eredményes együttnevelése érdekében. Legyen kedves, szánjon néhány percet az idejéből

az alábbi kérdőív kitöltésére, mellyel segíti ez irányú kutatásaimat. A kérdőív teljesen névtelen, a válaszadók nem azonosíthatók be.

Biztosított
1

Neme:

2

Életkora:

Hány éves?
3

Lakóhely típusa, ahol él:

Válassza ki a megfelelőt
4

Az Ön legmagasabb iskolai végzettsége

Válassza ki a megfelelőt
5

Hogyan értékeli Ön a kapcsolatát gyermeke óvodapedagógusával?

Válassza ki a megfelelőt
6

Probléma esetén mennyire tudnak együttműködni?

7

Milyen gyakorisággal tartják a kapcsolatot?

8

Elegendőnek találja a kapcsolattartás gyakoriságát?

9

Milyen formában tartják a kapcsolatot gyermeke óvodapedagógusával?

Kérem jelölje be a kapcsolattartási formákhoz a megfelelő gyakoriságot
10

Mennyire tartja hasznosnak ezeket a kapcsolattartási formákat?

(Legyen kedves osztályozza 1-től 5-ig a hasznosságát):
11

Legyen kedves sorolja fel, hogy az elmúlt nevelési évben milyen megoldandó problémái adódtak a gyermeke óvodapedagógusaival?

12

A fenti problémák közül melyek azok, amiket sikerült közösen megoldaniuk?

13

Az elmúlt nevelési év során érte-e Önt sérelem gyermeke óvodapedagógusa(i) részéről?

14

Amennyiben érte sérelem, legyen kedves írja le, mi volt az:

15

Előfordul-e vagy működik-e az óvodában (kérem jelölje meg azokat a válaszokat, amelyek működnek):

Jelöljön ki egy választ minden sorban
16

Legyen szíves fejezze be a mondatot (bármit írhat, ami eszébe jut):

A szülő-óvodapedagógus kapcsolat olyan, mint...