Projekt systemu motywacyjnego w Laboratorium Akredytowanym CZAH-POMIAR Sp.z o.o.

Szanowny Panie / Szanowna Pani,


Prosimy o poświęcenie kilku minut

na wypełnienie poniższej ANONIMOWEJ ankiety.


Poniższa ankieta ma za zadanie pomóc Kierownictwu Laboratorium oraz Zarządowi CZAH-POMIAR w opracowaniu przejrzystego i sprawiedliwego systemu motywacyjnego w Laboratorium Akredytowanym CZAH-POMIAR Sp. z o.o.


Celem opracowania i wdrożenia takiego systemu to poprawa warunków finansowych pracowników laboratorium, zwiększenie przychodów ze sprzedaży usług, poprawę zadowolenia klientów.


Aktualnie w ostatnich kilku miesiącach podnosiliśmy ceny na nasze usługi. Wraz ze wzrostem cen niestety sprzedaż usług nie ulega wyraźnym zwiększeniom.

Powodów jest wiele ale m.in. konkurencja dająca krótsze terminy, niższe ceny konkurencji. Staramy się pozyskać więcej klientów na Nasze usługi. Jeżeli wprowadzimy rabaty na obecnie oferowane usługi oczywistym jest żeby uzyskać obecny poziom sprzedaży usług a tym bardziej jego wzrost, musimy w podobnym czasie sprzedać więcej usług. Musimy wykonywać więcej wzorcowań.


Opracowywany system nie może ingerować w wyniki pomiarów i nie może podważać wiarygodności laboratorium ale może i powinien poprawić tzw. wydajność w realizacji usług co w konsekwencji ma wpływ np. na możliwość oferowania Naszym klientom krótszych terminów realizacji usług.


Rozpocznij ankietę teraz
Polityka Prywatności | Stwórz ankiety online za darmo | © Survio 2023