Pronájem bytu: dotazník pro zájemce

Vzhledem k faktu, že nabízíme velmi kvalitní bydlení za lidskou, slušnou cenu, musíme třídit stovky zájemců, kteří se nám ozývají.


Vyplněním dotazníku VÝRAZNĚ zvýšíte svou šanci získat pronájem bytu

Odpovězte pravdivě na několik otázek, které dají pronajímateli možnost vás lépe poznat a důvěřovat Vám. Získáte tím velkou výhodu před zájemci, kteří o sobě nejsou ochotni tyto informace sdělit.

 

Věnujte prosím několik minut svého času na vyplnění následujícího dotazníku. Na jeho základě lze objektivně a kvalitně posoudit důvěryhodnost zájemce.

Berte prosím na vědomí, že Vámi uváděné informace v dotazníku budou ověřovány v různých veřejných rejstřících (insolvenční rejstřík, centrální evidence exekucí apod.) a u kontaktů, které pro ověření uvedete. Co považujete z Vašeho úhlu pohledu za doplňující informace, zvyšující Vaši důvěryhodnost, doplňte prosím do komentáře na konci dotazníku. Dotazník je určen pro vážné zájemce a je podmínkou pro domluvu prohlídky bytu.

 

Zástupci firem, shánějící byt pro své zaměstnance, nás mohou kontaktovat bez vyplněného dotazníku. Uveďte prosím Vaši pozici ve firmě a kompetence k uzavření smlouvy. Tj. zda v případě vzájemné dohody bude potřeba nějaký další firemní schvalovací proces či nikoliv.

 

Napadají vás otázky jako: Bude pronajímatel seriózní? Vrátí mi po ukončení nájmu kauci? Nedá mi bezdůvodně výpověď? Bude dodržovat nájemní smlouvu?


Stejně tak pronajímatelé se zajímají, jestli bude nájemník slušný. Bude včas platit nájemné a služby? Nebude obtěžovat hlukem sousedy? Bude komunikovat, když dojde k nějaké závadě, nebo problému? Ukažte, že vy komunikovat umíte a nic neskrýváte. Poskytněte co nejvíce informací o sobě, reference z předchozího bydliště, pracoviště apod. Zvýšíte svou šanci získat kvalitní bydlení a důvěru pronajímatele.

Spustit dotazník teď