Prosimy Cię o udział w badaniu, które posłuży do oceny aktualnej sytuacji uczniów.
Udzielaj szczerych odpowiedzi i pisz tylko to co czujesz i myślisz (a nie to co myślą inni lub co wypada napisać). Pamiętaj, to nie jest sprawdzian, tu nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Dla nas jest bardzo ważne, abyś na pytania odpowiedział/a z namysłem i tak szczerze, jak to tylko możliwe. Twoje odpowiedzi są poufne, posłużą do przygotowania zbiorczego opracowania wyników i nie będą nigdy nikomu przekazane w formie umożliwiającej zidentyfikowanie Ciebie. Nigdy nikomu nie ujawnimy Twoich odpowiedzi. Pytania mogą Cię zaskoczyć, gdyż są dla osób w różnej sytuacji i w różnym wieku. Przeczytaj instrukcję i dokładnie wypełnij ankietę.
INSTRUKCA
* pytania odnoszą się do ostatnich 12 miesięcy, o ile polecenie nie mówi inaczej
* zachowuj kolejność w odpowiadaniu na pytania
* dokładnie czytaj pytania
* na większość pytań należy odpowiadać zaznaczając wybraną odpowiedź, niektóre wymagają kilku zaznaczeń lub wpisania odpowiedzi
* odpowiadaj na każde pytanie
* w razie potrzeby podnieś rękę, a nauczyciel udzieli Ci wyjaśnień