.

TJ Sokol Mysločovice sezóna 24/25

Ahoj fotbalový kamaráde,

dovol mi abych ti tímto dotazníkem oznámil několik informací pro nadcházející sezónu a taky tě oslovil a získal cenné poznatky pro realizační tým fotbalového oddílu.


Několik informací na začátek:

- jedno mužstvo mužů TJ Sokol Mysločovice - IV. tř. skupina A

- Trenéři (Dan Skopalík, Ondra Pavlačík)

- Vedoucí mužstva (Jiří Kučera)

- Fotbalový výbor (Rosťa Skopalík, Jirka Bittner, Jirka Kučera, Tomáš Jurčeka, +1 nový člen)

- zápasy: neděle ÚZM (1. zápas 25.8.)

- tréninky: pátek 18:00h (1. fotbálek před turnajem 19.7., poté tréninky od 2.8., hřiště Mysločovice/Míškovice)

- turnaj Mrlínek: 20.7. - potřeba 15 hráčů

- přátelská utkání: 11.8. a 18.8.

- čeká nás rekultivace hřiště, rekostrukce šaten a jiné brigády, tak počítej s tím, že bude potřeba přes léto vypomáhat


To je tak ve stručnosti na začátek vše. Prosím tě, věnuj několik minut (max. 10 minut) svého času na vyplnění následujících 11 otázek, které nám pomůžou s realizací našeho mančaftu a fotbalu v Mysločovicích. 

Předem moc děkujeme...

Zabezpečeno
1

Jméno, Příjmení, adresa

Dotazník bohužel nemůže být anonymní, abychom mohli případné dotazy dále směřovat a také abychom věděli, kdo má jaký zájem o fotbal. Uveďte prosím Jméno, Příjmení a adresu kde bydlíte (ať neustále nemusíme řešit kdo z kama jede a kdo koho bere na fotbal).
2

Mám zájem aktivně hrát fotbal za TJ Sokol Mysločovice v sezóně 24/25.

Očekáváme od tebe pravidelné chození na trénink v pátek a mistrovské utkání v neděli.
3

Mám zájem vypomoci realizačnímu týmu s chodem fotbalového klubu, kdyby bylo potřeba.

Vyberte jednu odpověď
4

Letos nás čeká spousta brigád a je potřeba aktivní účast všech hráčů.

Prosím napiš kolikrát a kolik hodin během sezóny jsi ochoten vypomoct. Nemluvíme pouze o rekonstrukci šaten, ale také o údržbě okolí hřiště, natírání tribuny, střídaček, branek, oprava sítě za bránou, sečení a jiné.
5

Posily

Cílem sezóny je opět rvát se o přední příčky s možností postupu. Pokud máš někoho známeho kdo by mohl/chtěl hrát za Mysločovice, dej nám prosím kontakt.
6

Playlist do kabiny

Chceme obnovit playlist písní do kabiny. Dej nám prosím své tipy na kapelu nebo songy, které máš rád, aby i ty sis mohl poslechnout své oblíbené hity.
7

Kabina

Pokud máš něco na srdci co ti v kabině chybí, mělo by se změnit, dokoupit apod. dej nám své tipy.
8

Hospodář

Je možné, že budeme muset shánět nového hospodáře, ale než se začne něco řešit oficiálně, chceme se zeptat zda znáš někoho, kdo by měl zájem se starat o naše hřiště a vypomoci ke zlepšení kvality. Může to být třeba tvůj děda, známý, kamarád, student který si chce přivydělat. Dej nám prosím kontakt.
9

Hospoda na hřišti a hospodský

Aby bylo možné mít otevřenou hospodu na tréninky mužů a zápasy mladších kategorií, bylo by vhodné kdyby někdo pomohl Jirkovi Bittnerovi s vedením hospody na hřišti. Chceme se zeptat, zda znáš někoho, kdo by měl zájem vypomoci. Mohou to být třeba rodiče někoho z malých kluků, kteří tu hrají fotbal, příbuzní trenérů, kamarádi apod. Dej nám když tak prosím kontakt.
10

Nový člen do fotbalového výboru

Fotbalový výbor má 4 členy (Rosťa Skopalík, Jirka Bittner, Jirka Kučera, Tomáš Jurčeka) a potřebuje doplnit 1 člena. Dan Skopalík projevil zájem a chtěl by pomoci. Prosím hlasuj jestli souhlasíš s tímto novým kandidátem. Samozřejmě pokud chceš sám se stát aktivním členem nebo navrhnout někoho jiného, prosím napiš jméno a uděláme nové hlasování.
11

Rady, Tipy, Nápady, Otázky

Sem prosím napiš pokud máš cokoliv na srdci co by jsi chtěl ve fotbalovém klubu změnit, máš tipy nebo nápady na zlepšení, nebo máš otázky o samotném fungování, máš zájem sponzorsky podpořit klub nebo o někom víš kdo by chtěl sponzorovat, prostě cokoliv. Rádi se ti ozveme s odpovědí nebo budeme aktivně pracovat na zlepšení.

Moc děkujeme za tvůj čas strávený vyplněním tohoto dotazníku a budeme se těšit na tvou účast na jedné z brigád či prvním tréninku. Prosím klikni na tlačítko Odeslat.