Szykuje się coś fajnego 😊 W ramach wspólnego budowania naszej tożsamości firmowej przygotowaliśmy krótką ankietę – chcemy, żebyście pomogli wybrać motto, które najlepiej oddaje ducha naszej firmy.
Mamy dwie propozycje startowe i zależy nam na Waszej opinii – która z nich Waszym zdaniem najlepiej oddaje to, kim jesteśmy? A może macie własne pomysły? Wszystko mile widziane!