Kedves "Válaszadó"!
Köszönöm az idődet a kérdőív kitöltésére.
Néhány éve Hashimotoval élek, és folyamatosan keres(t)em a józan egyensúlyt a nyugati és keleti medicina között.
Számos út létezik, hálás vagyok, hogy a sajátomat megtaláltam. Azóta életmódtanácsadással, egészségmegőrzéssel foglalkozok, és e felmérés eredményeként szeretnék átfogó képet kapni a közeli és távoli "pajzsmirigyes"ismerősök, barátok körének egészségtudatos gondolkodásáról, hozzáállásáról, nyitottságáról, véleményéről.
További célom, hogy minél több embert juttassak olyan információhoz, ami pozitív változásokat hozhat a testi-lelki-szellemi egészségében, gondolkodásmódjában vagy akár társas kapcsolataiban.
Mottóm: Tisztán és egyszerűen.