Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studenckie!
W ramach zajęć prowadzimy projekt badawczy, który ma na celu analizę satysfakcji studentów Uniwersytetu Śląskiego. Chcemy poznać wasze opinie, oceny i doświadczenia związane ze studiowaniem na naszej uczelni.
Badanie jest w pełni anonimowe, a zebrane wyniki będą analizowane wyłącznie przez studentów zaangażowanych w projekt – nie trafią do rąk wykładowców ani innych pracowników uczelni.
Zwracamy się do was z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, gdyż jesteście studentami naszego Uniwersytetu – wasze opinie są dla nas niezwykle cenne, będą stanowiły ważny element naszego badania. Prosimy o dokładne czytanie pytań i udzielanie szczerych odpowiedzi.
Dziękujemy za czas poświęcony na rzetelne wypełnienie ankiety oraz wsparcie naszych działań w ramach zajęć!
Wypełniając ten kwestionariusz udzielasz zgody na wzięcie udziału w badaniach i analizę wyników kwestionariusza. Masz prawo odmówić udziału w badaniu, zrezygnować z niej w trakcie wypełniania ankiety bez żadnych konsekwencji, a ich wyniki nie będą uwzględnione w badaniu.